Зустріч з учасником міжнародної програми мобільності в Чеській Республіці

15 березня в аудиторії Чеського центру освіти і культури ім. Вацлава Длоугі відбулася зустріч з учасником міжнародної програми мобільності “Freemover” студентом ФЕМ Ігорем Морозом.

На зустріч прийшли студенти ЖДТУ та учні випускних класів шкіл міста Житомира.

На зустрічі виступила керівник Чеського центру проф. Чижевська Людмила Віталіївна.   У своїй промові Людмила Віталіївна зазначила про широкі можливості міжнародного стажування саме для студентів ЖДТУ, а також про співпрацю Чеського центру з більшістю провідних вищих навчальних закладів Чеської Республіки.

В ході зустрічі Ігор Мороз розповідав про особливості навчання (стажування) в Південночеському університеті міста Чеське Будейовіце (Чеська Республіка), про організацію навчального процесу, студентське дозвілля та особливості проживання в Європейській країні.

Зустріч проходила у вигляді жвавої дискусії. Гості цікавилися рівнем доступності подібних програм для студентів ЖДТУ та перспективами участі в міжнародних програмах для шкільної молоді, яка має намір вступати до ЖДТУ.