Візит представників Південночеського університету міста Чеське Будійовіце до ЖДТУ

В рамках реалізації договору про співробітництво між ЖДТУ та Південночеським університетом 16 березня 2015 року з робочим візитом до нашого університету завітав заступник декана факультету економіки доктор Марек Шуліста та координатор міжнародних програм Єва Фіхтнерова.

Під час зустрічі з керівництвом ЖДТУ представники Південночеського університету обговорили питання подальшого співробітництва: академічну мобільність для трьох студентів ЖДТУ, майбутні двосторонні візити викладачів за програмою “Еразмус+”. В рамках співпраці з Чеським центром освіти і культури ім. Вацлава Длоугі ЖДТУ було обговорено питання літньої школи для студентів, що буде проходити з 9 по 17 липня 2016 року в Чеській Республіці.