Анонс стажування

У 2016 році триває наукова співпраця з Університетом економіки м. Прага, що була започаткована у Житомирському державному технологічному університету та здійснюється в рамках роботи Чеського центру освіти і культури ім. Вацлава Длоугі під керівництвом д.е.н., професора Чижевської Людмили Віталіївни. Викладачі та студенти ЖДТУ вже мали змогу пройти стажування на кафедрах Університету економіки, як в навчальний період, так і під час Літніх шкіл — 2015 та 2016 рр.

Продовженням співпраці є стажування викладачів та докторантів ЖДТУ, що заплановане на листопад 2016 року, яке дозволить набути знання та досвід науковців Чеської Республіки у проведенні досліджень в галузі бухгалтерського обліку, аудиту, аналізу, корпоративних фінансів. Стажування відбудеться на факультеті фінансів та бухгалтерського обліку під науковим керівництвом завідувача кафедри фінансового обліку і аудиту доктора Давіда Прохазки. Групу молодих науковців з ЖДТУ очолить д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Легенчук Сергій Федорович.